| ВИСОЧИНА | 179.20 см |
| ШИРИНА | 91.40 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 72.90 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 638 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА | Да |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР | Да |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | GMG960EVEE |
| ТИП: | MULTI-DOOR |
| ВИСОЧИНА: | 179.20 см |
| ШИРИНА: | 91.40 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 72.90 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 638 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 364 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 174 L |
| ЦВЯТ: | DARK INOX |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| ВРЪЗКА С ВОДОПРОВОД: | Да |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ФИЛТЪР ПРОТИВ МИРИЗМИ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 359 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 40.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8806084583406 |























