| ВИСОЧИНА | 179.70 см |
| ШИРИНА | 91.20 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 73.10 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 654 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | RM90F67CECEO |
| ТИП: | MULTI-DOOR |
| ВИСОЧИНА: | 179.70 см |
| ШИРИНА: | 91.20 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 73.10 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 654 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 399 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 255 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 363 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806097112105 |













