| HEIGHT | 179.70 см |
| WIDTH | 91.20 см |
| DEPTH | 73.10 см |
| NET VOLUME | 654 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | RM90F67CECEO |
| TYPE: | MULTI-DOOR |
| HEIGHT: | 179.70 см |
| WIDTH: | 91.20 см |
| DEPTH: | 73.10 см |
| NET VOLUME: | 654 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 399 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 255 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 363 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806097112105 |














