| ВИСОЧИНА | 178.40 см |
| ШИРИНА | 91.20 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 72.60 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 614 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА | Да |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР | Да |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | RS90F66BEFEO |
| ТИП: | SIDE BY SIDE |
| ВИСОЧИНА: | 178.40 см |
| ШИРИНА: | 91.20 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 72.60 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 614 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 389 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 225 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| ВРЪЗКА С ВОДОПРОВОД: | Да |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 352 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 34.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806097264729 |















