| HEIGHT | 178.00 см |
| WIDTH | 91.20 см |
| DEPTH | 71.60 см |
| NET VOLUME | 614 L |
| ICE MAKER | Yes |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | RS6HA8891B1/EF |
| TYPE: | SIDE BY SIDE |
| HEIGHT: | 178.00 см |
| WIDTH: | 91.20 см |
| DEPTH: | 71.60 см |
| NET VOLUME: | 614 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 389 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 225 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| WATER SUPLY CONNECTION: | Yes |
| ICE MAKER: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 346 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 36.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806090805868 |






















