| ВИСОЧИНА | 178.40 см |
| ШИРИНА | 91.20 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 72.60 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 634 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА | Да |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | RS80F67KCTEO |
| ТИП: | SIDE BY SIDE |
| ВИСОЧИНА: | 178.40 см |
| ШИРИНА: | 91.20 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 72.60 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 634 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 409 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 225 L |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 226 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 33.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806097264699 |




















