| HEIGHT | 180.50 см |
| WIDTH | 90.60 см |
| DEPTH | 74.50 см |
| NET VOLUME | 545 L |
| ICE MAKER | Yes |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | MBbsdi 9028 |
| TYPE: | MULTI-DOOR |
| HEIGHT: | 180.50 см |
| WIDTH: | 90.60 см |
| DEPTH: | 74.50 см |
| NET VOLUME: | 545 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 309 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 237 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| ICE MAKER: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 285 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 39.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803156932 |
















