| ВИСОЧИНА | 180.50 см |
| ШИРИНА | 90.60 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 74.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 545 L |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР | Да |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | MBbsdi 9028 |
| ТИП: | MULTI-DOOR |
| ВИСОЧИНА: | 180.50 см |
| ШИРИНА: | 90.60 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 74.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 545 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 309 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 237 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 285 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 39.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4016803156932 |











