| ВИСОЧИНА | 180.50 см |
| ШИРИНА | 90.60 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 74.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 586 L |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР | Да |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | MBsddi 9556 |
| ТИП: | MULTI-DOOR |
| ВИСОЧИНА: | 180.50 см |
| ШИРИНА: | 90.60 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 74.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 586 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 356 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 231 L |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 39.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4016803097396 |









