| HEIGHT | 185.50 см |
| WIDTH | 120.40 см |
| DEPTH | 67.50 см |
| NET VOLUME | 689 L |
| DISPENSER | Yes |
| ICE MAKER | Yes |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | XRCst 5295 |
| TYPE: | SIDE BY SIDE |
| HEIGHT: | 185.50 см |
| WIDTH: | 120.40 см |
| DEPTH: | 67.50 см |
| NET VOLUME: | 689 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 386 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 133 L |
| COLOUR: | ИНОКС |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DISPENSER: | Yes |
| WATER SUPLY CONNECTION: | Yes |
| ICE MAKER: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| FRESH ZONE: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 298 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 36.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803087250 |







