| HEIGHT | 185.50 см |
| WIDTH | 120.40 см |
| DEPTH | 67.50 см |
| NET VOLUME | 665 L |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | XRFst 5295 529i+529i |
| TYPE: | SIDE BY SIDE |
| HEIGHT: | 185.50 см |
| WIDTH: | 120.40 см |
| DEPTH: | 67.50 см |
| NET VOLUME: | 665 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 387 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 278 L |
| COLOUR: | INOX |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 307 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 34.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803144076 |














