| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 186.00 см |
| WIDTH | 59.50 см |
| DEPTH | 68.20 см |
| NET VOLUME | 344 L |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | LG |
| MODEL: | GBV3100EEP |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 186.00 см |
| WIDTH: | 59.50 см |
| DEPTH: | 68.20 см |
| NET VOLUME: | 344 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 234 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 110 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 267 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8806087984538 |


































