| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 201.50 см |
| WIDTH | 59.70 см |
| DEPTH | 67.50 см |
| NET VOLUME | 371 L |
| COLOUR | БЯЛ |
| SEMI NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | CNc 5703 |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 201.50 см |
| WIDTH: | 59.70 см |
| DEPTH: | 67.50 см |
| NET VOLUME: | 371 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 268 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 103 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 162 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803126171 |
































