| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 201.50 см |
| WIDTH | 74.70 см |
| DEPTH | 67.50 см |
| NET VOLUME | 488 L |
| COLOUR | INOX |
| SEMI NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | CNsdd 776i |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 201.50 см |
| WIDTH: | 74.70 см |
| DEPTH: | 67.50 см |
| NET VOLUME: | 488 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 349 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 139 L |
| COLOUR: | INOX |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| WINERACK: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 232 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 34.0 dB |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803057659 |



















