| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 201.50 см |
| WIDTH | 74.70 см |
| DEPTH | 67.50 см |
| NET VOLUME | 486 L |
| COLOUR | INOX |
| SEMI NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | CNsfd 7723 |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 201.50 см |
| WIDTH: | 74.70 см |
| DEPTH: | 67.50 см |
| NET VOLUME: | 486 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 348 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 138 L |
| COLOUR: | INOX |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| WINERACK: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 231 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803057413 |






























