| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 186.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| DEPTH | 65.00 см |
| NET VOLUME | 308 L |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | MIELE |
| MODEL: | KD 4072 E EL |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 186.00 см |
| WIDTH: | 60.00 см |
| DEPTH: | 65.00 см |
| NET VOLUME: | 308 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 214 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 94 L |
| COLOUR: | СИВ |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| WINERACK: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 233 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 39.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4002516528234 |






















