| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 186.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| DEPTH | 66.00 см |
| NET VOLUME | 305 L |
| COLOUR | СИВ |
| SEMI NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | MIELE |
| MODEL: | KDN 4174 EL |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 186.00 см |
| WIDTH: | 60.00 см |
| DEPTH: | 66.00 см |
| NET VOLUME: | 305 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 216 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 89 L |
| COLOUR: | СИВ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| FAN IN FRIDGE COMPARTMENT: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 239 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | D |
| SOUND POWER LEVEL: | 42.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4002516528302 |






















