| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 203.00 см |
| WIDTH | 59.50 см |
| DEPTH | 65.80 см |
| NET VOLUME | 387 L |
| COLOUR | СИВ |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | RB38C607AS9/EF |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 203.00 см |
| WIDTH: | 59.50 см |
| DEPTH: | 65.80 см |
| NET VOLUME: | 387 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 273 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 114 L |
| COLOUR: | СИВ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | A |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| WINERACK: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 108 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8806095078113 |



























