| HEIGHT | 185.50 см |
| WIDTH | 59.70 см |
| DEPTH | 67.50 см |
| NET VOLUME | 386 L |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | RBbsb 525i |
| HEIGHT: | 185.50 см |
| WIDTH: | 59.70 см |
| DEPTH: | 67.50 см |
| NET VOLUME: | 386 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 386 L |
| COLOUR: | BLACK |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | B |
| LED LIGHTING: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 86 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| SOUND POWER LEVEL: | 34.0 dB |
| EAN | 4016803155973 |











