| HEIGHT | 185.50 см |
| WIDTH | 59.70 см |
| DEPTH | 67.50 см |
| NET VOLUME | 351 L |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | RBsfd 5221 |
| HEIGHT: | 185.50 см |
| WIDTH: | 59.70 см |
| DEPTH: | 67.50 см |
| NET VOLUME: | 351 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 317 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 34 L |
| COLOUR: | INOX |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 164 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| EAN | 4016803130611 |














