| HEIGHT | 85.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| DEPTH | 60.70 см |
| NET VOLUME | 126 L |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | Rci 1621 |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.00 см |
| DEPTH: | 60.70 см |
| NET VOLUME: | 126 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 109 L |
| CAPACITY FREEZER COMPARTMENT: | 17 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803094838 |













