| TYPE | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT | 144.00 см |
| WIDTH | 55.00 см |
| DEPTH | 52.40 см |
| NET VOLUME | 206 L |
| COLOUR | БЯЛ |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | RF4142PW4 |
| TYPE: | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT: | 144.00 см |
| WIDTH: | 55.00 см |
| DEPTH: | 52.40 см |
| NET VOLUME: | 206 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 165 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 41 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WINERACK: | No |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 176 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 40.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782407697 |













