| TYPE | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT | 168.00 см |
| WIDTH | 55.50 см |
| DEPTH | 63.70 см |
| NET VOLUME | 266 L |
| COLOUR | INOX |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | LG |
| MODEL: | GTBV20PYZJD |
| TYPE: | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT: | 168.00 см |
| WIDTH: | 55.50 см |
| DEPTH: | 63.70 см |
| NET VOLUME: | 266 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 208 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 58 L |
| COLOUR: | INOX |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 203 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8806096519417 |












