| TYPE | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT | 165.70 см |
| WIDTH | 54.50 см |
| DEPTH | 61.00 см |
| NET VOLUME | 266 L |
| COLOUR | WHITE |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | DRT385MTE01 |
| TYPE: | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT: | 165.70 см |
| WIDTH: | 54.50 см |
| DEPTH: | 61.00 см |
| NET VOLUME: | 266 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 206 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 60 L |
| COLOUR: | WHITE |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 206 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | D |
| SOUND POWER LEVEL: | 43.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6954903818726 |











