| TYPE | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT | 123.00 см |
| WIDTH | 50.00 см |
| DEPTH | 58.00 см |
| NET VOLUME | 151 L |
| COLOUR | БЯЛ |
| Brand | SANG |
| MODEL: | SD-123 E |
| TYPE: | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT: | 123.00 см |
| WIDTH: | 50.00 см |
| DEPTH: | 58.00 см |
| NET VOLUME: | 151 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 112 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 39 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 177 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 40.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |














