| TYPE | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT | 123.00 см |
| WIDTH | 50.00 см |
| DEPTH | 58.00 см |
| NET VOLUME | 151 L |
| Brand | SNAIGE |
| MODEL: | FR15SM-PT000EH |
| TYPE: | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT: | 123.00 см |
| WIDTH: | 50.00 см |
| DEPTH: | 58.00 см |
| NET VOLUME: | 151 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 112 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 39 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 40.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6958000321431 |















