| HEIGHT | 177.00 см |
| WIDTH | 55.9 см |
| DEPTH | 54.6 см |
| NET VOLUME | 296 L |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | IRBci 5150 |
| HEIGHT: | 177.00 см |
| WIDTH: | 55.9 см |
| DEPTH: | 54.6 см |
| NET VOLUME: | 296 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 296 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| WINERACK: | Yes |
| ANTI ODORFILTER: | Yes |
| FAN IN FRIDGE COMPARTMENT: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 100 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 32.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803114413 |

























