| HEIGHT | 177.00 см |
| WIDTH | 55.9 см |
| DEPTH | 54.6 см |
| NET VOLUME | 274 L |
| SEMI NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | IRCe 5121 |
| HEIGHT: | 177.00 см |
| WIDTH: | 55.9 см |
| DEPTH: | 54.6 см |
| NET VOLUME: | 274 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 258 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 16 L |
| SEMI NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 152 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 32.0 dB |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803116639 |





















