| HEIGHT | 177.00 см |
| WIDTH | 55.9 см |
| DEPTH | 55.0 см |
| NET VOLUME | 245 L |
| SEMI NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | MIELE |
| MODEL: | KFN 7774 C |
| HEIGHT: | 177.00 см |
| WIDTH: | 55.9 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| NET VOLUME: | 245 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 175 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 70 L |
| SEMI NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| FIXED DOOR: | Yes |
| FAN IN FRIDGE COMPARTMENT: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 165 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 33.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4002516748205 |














