| HEIGHT | 177.00 см |
| WIDTH | 55.9 см |
| DEPTH | 54.6 см |
| NET VOLUME | 246 L |
| SEMI NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | MIELE |
| MODEL: | KFN 7795 C |
| HEIGHT: | 177.00 см |
| WIDTH: | 55.9 см |
| DEPTH: | 54.6 см |
| NET VOLUME: | 246 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 175 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 71 L |
| SEMI NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| ICE MAKER: | AUTOMATIC |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| FIXED DOOR: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 166 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 33.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4002516748229 |










