| HEIGHT | 82.50 см |
| WIDTH | 167.50 см |
| DEPTH | 70.90 см |
| NET VOLUME | 359 L |
| LOCK | Yes |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | CFd 2505 Plus |
| HEIGHT: | 82.50 см |
| WIDTH: | 167.50 см |
| DEPTH: | 70.90 см |
| NET VOLUME: | 359 L |
| NUMBERS OF BASKETS: | 5 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| LOCK: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 188 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 33.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 9550000031036 |









