| ВИСОЧИНА | 82.50 см |
| ШИРИНА | 167.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 70.90 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 359 L |
| ЗАКЛЮЧВАНЕ | Да |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | CFd 2505 Plus |
| ВИСОЧИНА: | 82.50 см |
| ШИРИНА: | 167.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 70.90 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 359 L |
| БРОЙ КОШНИЦИ: | 5 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЗАКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 188 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 33.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 9550000031036 |









