| ВИСОЧИНА | 82.50 см |
| ШИРИНА | 167.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.10 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 355 L |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | EFI4853 |
| ВИСОЧИНА: | 82.50 см |
| ШИРИНА: | 167.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.10 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 355 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| НИВО НА ШУМА: | 52.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 9550000028043 |






