| HEIGHT | 85.00 см |
| WIDTH | 54.70 см |
| DEPTH | 44.60 см |
| NET VOLUME | 99 L |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MDRC154FZE01 |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 54.70 см |
| DEPTH: | 44.60 см |
| NET VOLUME: | 99 L |
| INVERTER COMPRESSOR: | Yes |
| COLOUR: | WHITE |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 169 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6940461941068 |







