| HEIGHT | 85.00 см |
| WIDTH | 55.00 см |
| DEPTH | 48.00 см |
| NET VOLUME | 98 L |
| Brand | SNAIGE |
| MODEL: | FH10SG-T1000EH |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 55.00 см |
| DEPTH: | 48.00 см |
| NET VOLUME: | 98 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| SOUND POWER LEVEL: | 40.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6951000322668 |










