| POWER | 1450.00 W |
| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| BEANS CONTAINER CAPACITY | 260 г |
| WATER TANK CAPACITY | 1700.00 ml |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | Yes |
| Brand | KRUPS |
| MODEL: | EA912HF0 |
| TYPE: | FREE-STANDING |
| POWER: | 1450.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 15.00 bar |
| GRINDER TYPE: | METAL |
| GRINDER SETTINGS: | 5 |
| BEANS CONTAINER CAPACITY: | 260 г |
| WATER TANK CAPACITY: | 1700.00 ml |
| NUMBER OF AUTOMATIC DRINKS: | 6 |
| MILK JUG: | Yes |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 9.760 kg |
| EAN | 3016661178573 |














