| CAPSULES TYPE | LAVAZZA A MODO MIO |
| POWER | 1250.00 W |
| PUMP PRESSURE | 10.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 600.00 ml |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | No |
| Brand | LAVAZZA |
| MODEL: | JOLIE EVO BLACK |
| CAPSULES TYPE: | LAVAZZA A MODO MIO |
| POWER: | 1250.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 10.00 bar |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| WATER TANK CAPACITY: | 600.00 ml |
| HOT AND COLD DRINKS: | No |
| COFFEE LENGTH SETTINGS: | Yes |
| TOUCH CONTROL: | No |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM: | No |
| AUTOSHUT OFF: | Yes |
| CONSUMABLES: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | No |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.700 kg |
| EAN | 8000070073579 |








