| CAPSULES TYPE | NESPRESSO |
| POWER | 1450.00 W |
| PUMP PRESSURE | 19.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 0.80 ml |
| Brand | LOR |
| MODEL: | LM9012 BARISTA BK |
| CAPSULES TYPE: | NESPRESSO |
| POWER: | 1450.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 19.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 0.80 ml |
| COFFEE LENGTH SETTINGS: | Yes |
| AUTOSHUT OFF: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СЪВМЕСТИМА С КАПСУЛИ NESPRESSО |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.470 kg |
| EAN | 8720389013188 |










