| PUMP PRESSURE | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 1.50 ml |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-98055 |
| PUMP PRESSURE: | 20.00 bar |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| WATER TANK CAPACITY: | 1.50 ml |
| HOT AND COLD DRINKS: | No |
| COFFEE LENGTH SETTINGS: | Yes |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| AUTOMATIC STOP OF THE DRINK: | Yes |
| AUTOSHUT OFF: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.600 kg |
| EAN | 5202561548150 |











