| POWER | 180.00 W |
| GRINDING LEVELS | 1 |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TSM6A017C |
| POWER: | 180.00 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| GRINDING LEVELS: | 1 |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| COLOUR: | БЕЖОВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.700 kg |
| EAN | 4242005108794 |










i
"" Today
| POWER | 180.00 W |
| GRINDING LEVELS | 1 |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TSM6A017C |
| POWER: | 180.00 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| GRINDING LEVELS: | 1 |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| COLOUR: | БЕЖОВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.700 kg |
| EAN | 4242005108794 |