| МОЩНОСТ | 180.00 W |
| НИВА НА СМИЛАНЕ | 1 |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | TSM6A017C |
| МОЩНОСТ: | 180.00 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| НИВА НА СМИЛАНЕ: | 1 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| ЦВЯТ: | БЕЖОВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.700 kg |
| EAN | 4242005108794 |














