| POWER | 170.00 W |
| GRINDING LEVELS | 16 |
| Brand | DELONGHI |
| MODEL: | KG89 |
| POWER: | 170.00 W |
| GRINDING LEVELS: | 16 |
| CABLE LENGTH: | 0.90 м |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.919 kg |
| EAN | 8004399324558 |







i
"" Today
С мощност от 110 W, кафемелачката осигурява ефективно и бързо мелене на кафени зърна. Капацитетът от 120 грама позволява приготвяне на достатъчно количество смляно кафе за няколко чаши.
Кафемелачката DELONGHI KG89 съчетава мощност и прецизност в елегантен и функционален дизайн. С нея можете да постигнете идеалното мелене за вашите любими кафе напитки, като същевременно се наслаждавате на удобството и сигурността при употреба.
16-те настройки на регулируемите мелачки позволяват пълен контрол върху нивото на смилане. Кафемелачката е оборудвана със система за сигурност, която предотвратява случайно включване, и система против хлъзгане, която осигурява стабилност по време на работа.
Изберете броя на чашите, за които искате да смелите кафето: от една до 12.
| POWER | 170.00 W |
| GRINDING LEVELS | 16 |
| Brand | DELONGHI |
| MODEL: | KG89 |
| POWER: | 170.00 W |
| GRINDING LEVELS: | 16 |
| CABLE LENGTH: | 0.90 м |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.919 kg |
| EAN | 8004399324558 |