| POWER | 150.00 W |
| GRINDING LEVELS | 1 |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SCG 1050BK |
| POWER: | 150.00 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| GRINDING LEVELS: | 1 |
| CABLE LENGTH: | 0.95 м |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.900 kg |
| EAN | 8590669123537 |







i
"" Today
| POWER | 150.00 W |
| GRINDING LEVELS | 1 |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SCG 1050BK |
| POWER: | 150.00 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| GRINDING LEVELS: | 1 |
| CABLE LENGTH: | 0.95 м |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.900 kg |
| EAN | 8590669123537 |