| МОЩНОСТ | 150.00 W |
| НИВА НА СМИЛАНЕ | 1 |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SCG 1050BK |
| МОЩНОСТ: | 150.00 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| НИВА НА СМИЛАНЕ: | 1 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.95 м |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.900 kg |
| EAN | 8590669123537 |










