| POWER | 180.00 W |
| GRINDING LEVELS | 1 |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | GT110838 |
| POWER: | 180.00 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| GRINDING LEVELS: | 1 |
| CABLE LENGTH: | 0.70 м |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.940 kg |
| EAN | 3045380010345 |







i
"" Today
| POWER | 180.00 W |
| GRINDING LEVELS | 1 |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | GT110838 |
| POWER: | 180.00 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| GRINDING LEVELS: | 1 |
| CABLE LENGTH: | 0.70 м |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.940 kg |
| EAN | 3045380010345 |