| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 64 GB |
| Brand | A-DATA |
| MODEL: | MICROSDXC PREMIER 64GB UHS-1 |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 64 GB |
| READ SPEED: | ДО 100 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4713218461933 |





| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 64 GB |
| Brand | A-DATA |
| MODEL: | MICROSDXC PREMIER 64GB UHS-1 |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 64 GB |
| READ SPEED: | ДО 100 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4713218461933 |