| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 128 GB |
| Brand | KINGSTON |
| MODEL: | SDCS2/128 |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 128 GB |
| CLASS: | 10 |
| READ SPEED: | ДО 100 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 740617298703 |



| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 128 GB |
| Brand | KINGSTON |
| MODEL: | SDCS2/128 |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 128 GB |
| CLASS: | 10 |
| READ SPEED: | ДО 100 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 740617298703 |