| TYPE | SD |
| MEMORY CAPACITY | 256 GB |
| Brand | LEXAR |
| MODEL: | RO SILVER PLUS 256GB 205MB V30 |
| TYPE: | SD |
| MEMORY CAPACITY: | 256 GB |
| READ SPEED: | ДО 255 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 843367134144 |







| TYPE | SD |
| MEMORY CAPACITY | 256 GB |
| Brand | LEXAR |
| MODEL: | RO SILVER PLUS 256GB 205MB V30 |
| TYPE: | SD |
| MEMORY CAPACITY: | 256 GB |
| READ SPEED: | ДО 255 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 843367134144 |