| TYPE | SD |
| MEMORY CAPACITY | 512 GB |
| Brand | LEXAR |
| MODEL: | RO SILVER PLUS 512GB 205MB V30 |
| TYPE: | SD |
| MEMORY CAPACITY: | 512 GB |
| READ SPEED: | ДО 255 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 843367134151 |







| TYPE | SD |
| MEMORY CAPACITY | 512 GB |
| Brand | LEXAR |
| MODEL: | RO SILVER PLUS 512GB 205MB V30 |
| TYPE: | SD |
| MEMORY CAPACITY: | 512 GB |
| READ SPEED: | ДО 255 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 843367134151 |