| BODY MATERIAL | МЕСИНГ |
| SHACKLE MATERIAL | СТОМАНА |
| SHACKLE THICKNESS | 10.00 мм |
| SHACKLE HEIGHT | 18.00 мм |
| Brand | AMIG |
| MODEL: | мод. 200 |
| BODY MATERIAL: | МЕСИНГ |
| BODY WIDTH: | 60.00 мм |
| SHACKLE MATERIAL: | СТОМАНА |
| SHACKLE THICKNESS: | 10.00 мм |
| SHACKLE HEIGHT: | 18.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 2 |
| EAN | 8413023213128 |




